Šarvuotos lauko durys

Mes siūlome vieną iš veiksmingiausių būdų apsaugoti namus nuo šalčio ir vagių – šarvuotas lauko duris. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį lauko durų gamyboje, todėl gali patenkinti įvairiausius klientų poreikius.

Lauko durys gaminamos individualiai pagal užsakomus matmenis, vienvirės ir dvivėrės, o dizainą ir saugumo klasę renkasi pats užsakovas.

Lauko duris gaminame tiesiog metalines arba su pasirinktomis plokštėmis. Pagal užsakymą sukomplektuojame spynas, integruojame  norimo tipo stiklus ir kitus priedus. Visos lauko durys šiltinamos mineraline vata, o norintiems kuo šiltesnių durų galime pasiūlyti medines staktas, storesnę varčią,  kas leidžia išvengti šalčio tiltų.

Metalinės durys ir jų staktos gaminamos iš metalinių kampuočių ir metalo lakštų, dažomos milteliniu būdu bet kuria RAL paletės spalva, kas apsaugo nuo korozijos. Tokios durys tinka visur: tiek privačiuose namuose ar pagalbinėse patalpose, tiek komerciniuose objektuose. Jos gali būti su stiklais ar be jų, o spynos komplektuojamos pagal poreikius. Taip pat gaminame didelių gabaritų metalines duris, skirtas garažams,  laiptinėms, komercinėms patalpoms ir kitiems objektams.

……

……

Prabangesnių durų ieškantiems siūlome šarvuotas duris su plokštėmis, kurios išlaiko tokį pat saugumą, tačiau puoš jūsų namus kur kas labiau. Tokios durys gali būti gaminamos su specialia drėgmei atsparia plokšte, kuri gali būti naudojama natūralios spalvos arba dažoma bet kuria RAL spalva, o ant jos spaudžiami bet kurie raštai. Tokios durys gali būti su raštais, stiklais, viena ar dviejomis spynomis. Tai puikus ir gana ekonomiškas sprendimo būdas papuošti namus prašmatniomis durimis.

Dar vienas iš būdų pagaminti gražias, patvarias aplinkos poveikiui duris, yra naudojant Okoume plokštes. Jos išgaunamos iš gabonmedžio – medžio augančio afrikoje, kurio mediena  pasižymi patvarumu ir plačiai naudojama laivų gamyboje. Šios plokštės yra specialiai paruošiamos: impregnuojamos, gruntuojamos, lakuojamos, kas užtikrina ypatingą atsparumą klimato poveikiui. Iš šių plokščių pagamintos durys, puikus pasirinkimas mėgstantiems natūralumą ir saugumą, nes jos atrodo lyg medinės, o saugumas išlieka kaip metalinių. Raštų ir spalvų pasirinkimas leidžia užsakovams įgyvendinti net įnoringus dizaino poreikius.

Dažomų durų spalvos pagal RAL paletę:

Oukome spalvų paletė

Šarvuotų durų raštai

Susijusios kategorijos