Specialios paskirties durys

Katilinėse ir patalpose, kuriose laikomos kuro ar tepalų atsargos, saugumo labui ir siekiant apsaugoti pastatą, rekomenduojame įrengti priešgaisrines duris.
Mūsų įmonė jums siūlo priešgaisrines duris, kurios yra atsparios ugniai ir neleidžia išplisti gaisrui vidaus patalpose.  Durys per visą plotį pilnai padengtos priešgaisrine medžiaga ir ši medžiaga netgi įleista ties vyriais.
Duris galime pagaminti tiek vienvėres, tiek dvivėres, aklinas ar įstiklintas ir įvairių matmenų. Priešgaisrinės durys yra gaminamos iš cinkuotos skardos, kuri garantuoja durų ilgaamžiškumą bei padengiamos  geriausios kokybės milteliniais dažais, spalvą galima rinktis iš RAL paletės. Mūsų siūlomos priešgaisrinės durys ypatingai tinkamos, kai yra keliami griežti priešgaisriniai reikalavimai. Durys yra sertifikuotos Lietuvoje, atitinka LST reikalavimus bei atsparumo ugniai klasę EI 30 ir EI 60. Durys komplektuojamos su specialiais vyriais, spyna, specialiomis rankenomis, priešgaisrine tarpine. Taip pat galime pasiūlyti pritraukėją, kuris užtikrins tylų durų uždarymą. Priešgaisrinės durys užtikrins patikimą apsaugą nuo dūmų ir ugnies.

Susijusios kategorijos