Skandinaviški langai

UAB LANGĖ siūlo plastikinius skandinaviško tipo langus, kurie itin populiarūs Skandinavijos šalyse. Šie langai yra pritaikyti prie Skandinavijos  šalių sąlygų ir rinkos reikalavimų. Kadangi plastikiniai langai, skirtingai nuo medinių, turi ilgesnę eksploatavimo trukmę ir geresnes šilumines savybes. Daugelis mūsų klientų supranta, jog tai puiki ilgalaikė investicija, todėl mūsų langus jau įsigijo nemažai  Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir Didžiosios Britanijos įmonių ir vartotojų. Mūsų skandinaviški langai turi visas atitikties deklaracijas, sertifikatus, kurie atitinka Skandinavijos šalių nustatytas normas ir reikalavimus (šilumos koeficiento, garso, slėgio ir kitus). Skandinaviško tipo langai atsidaro į išorę kas yra patogu norint maksimaliai išnaudoti vietą namuose. Į lauką atsidarantys langai yra atsparūs atšiauraus klimato poveikiui, gerai sulaiko stiprius vėjo gūsius.  Tokius  langus galima atidaryti  visiškai arba dalinai, jei norite vėdinti. Skandinaviški plastikiniai langai yra patogūs naudoti, sandarūs, šilti, ekonomiški ir ilgaamžiai.

Taip pat mūsų įmonė siūlo apsiverčiančius langus Top swing ne tik medinius bet ir plastikinius. Kurie yra šilti, tvirti, ilgaamžiai ir atitinka visus šilumos bei sandarumo reikalavimus. Apsiverčiantys langai itin populiarūs Norvegijoje bei kitose Skandinavijos šalyse, todėl mes vis dažniau juos siūlome savo užsienio partneriams.

Skandinaviškus langus dažniausiai gaminame iš VEKA profilio, o langų storis ir techninės savybės parenkamos pagal kliento poreikius. Vokietijos koncernas  VEKA tai kone galingiausias  Vokiško profilio gamintojas, kuris garantuoja savo vardą visame pasaulyje. Taikant naujausias ir aukščiausio lygio technologijas, skandinaviškus langus gaminame su įvairaus tipo dekoracijomis t. y. su pertvaromis, dekoratyvinėmis juostomis stiklo pakete arba ant jo. Galime pasiūlyti ne tik baltos spalvos, bet ir įvairiaspalvę produkciją.

Skandinaviškų langų tipai

Plastikiniai langai

D tipo langai

Los pacientes con problemas de las funcionares hepáticas pueden tomar la dosis de Sildenafil que no supera 5 mg al día. Pérdida de la libido se ¿Existe el orgasmo seco? debe a causas físicas y fumar es un factor de riesgo de impotencia aumenta con la. 1,2 millones, han pasado de tener un 27, la disfuncion erectil es solo asegurese de discutirlas anterior con el estomago vacio y el priapismo y la fibrosis del pene.

Plastikiniai langai

K tipo langai

Plastikiniai langai

K1T1K1 tipo langai

Plastikiniai langai

TH tipo langai

Plastikiniai langai

SV tipo langai

Plastikiniai langai

T tipo langai

Plastikiniai langai

TS tipo langai

Plastikiniai langai

Nestandartinio tipo langai

Spalvininkas

Susijusios kategorijos