Aliuminiai langai

Mūsų įmonės  aliuminio profilių gaminiai (langai, durys, vitrinos, žiemos sodai, pertvaros ir  konstrukcijos), kurių gamyboje naudojame tokių patikimų bendrovių kaip Reynaers Aliuminium, Aluprof profilų sistemas, populiarūs ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų.

Aliuminiai langai bei vitrinos labiausiai naudojami komerciniuose, pramoniniuose ir viešos paskirties objektuose, dėl jų tvirtumo,  ilgaamžiškumo ir galimybės įgyvendinti net įmantriausius projektus. Iš aliuminių rėmų  galima gaminti didelių gabaritų langus ir sumontuoti ypač tvirtas konstrukcijas. Aliuminiai langai yra ilgaamžiai, jų eksploatavimas gali trukti apie 80 metų. Aliuminės konstrukcijos suteikia pastatams ne tik modernų bei solidų įvaizdį, bet ir įgyvendina įmantriausius interjero bei eksterjero projektus, nes gaminių spalvas galima pasirinkti iš visos Rall paletės, o konstrukcijų gabaritų galimybės  leidžia džiaugtis maksimaliu šviesos srautu.

Renkantis aliuminius gaminius, svarbu žinoti, jog pagal paskirtį, langai, durys, vitrinos gaminamos iš šalto ir šilto aliuminio profilio. Anksčiau buvo manoma, jog aliuminiai gaminiai nėra šilti ir kad ant jų kaupiasi kondensatas, ir tai netiesa.

Šaltas aliuminis skirtas vidaus paskirties gaminiams : pertvaroms, vidaus durims, vitrinoms esančioms patalpose.

Šiltas aliuminis naudojamas langų, lauko durų, fasadų, žiemos sodų, vitrinų skiriančių pastato vidų ir išorę. Šiltuose aliuminiuose profiliuose  naudojami izoliaciniai plastiko intarpai, leidžia pagaminti aukštų izoliacinių savybių gaminius.

Aliuminės stumdomos sistemos

Balkonų stiklinimas rėmine aliuminių profilių sistemomis tai patogus, ilgaamžis ir praktiškas būdas įstiklinti daugiabučių  bei nuosavų namų balkonus. Taip pat aliumniai stiklinimai plačiai naudojami nuosavų namų terasose bei priestatuose, norint išplėsti erdvę.

Aliuminės konstrukcijos pasižymi modernumu, elegantiškumu bei praktiškumu.

Aliuminės stumdomos sistemos  yra lengvai valomos, nes stumdomos dalys yra išimamos, kurias galima nuvalyti ir vėl įdėti. Aliuminių sistemų profiliai nereikauja papildomos priežiūros, kadangi juos dažome milteliniu būdu laikui bėgant perdažyti nebereikės. Šie stiklinimai pasižymi atsparumu oro pokyčiams, nes aliuminis neperšąla ir nesiderfmuoja nuo karščio.

Įstiklintuose balkonuose ir lodžijose  stumdomų sistemų didžiausias privalumas yra tas, kad galima gėrėtis atvira erdve neužėmus vietos balkone, nes įstiklinti rėmai stumdosi horizontaliai dviem kryptimis.

Aliuminio durys

Aliuminio durys dažnai sutinkamos komercinėse ir pramoninėse patalpose, nes:

  • Jos yra lengvos, kas užtikrina dažną varstymą be gedimų, vyrių nusėdimo.
  • Šios durys ilgaamžės, nes jos nesideformuoja, nebijo stripresnių įbrėžimų ir sutrenkimų, korozijos.
  • Atsparios aplinkos poveikiui ir temperatūrų svyravimui, jas lengva prižiūrėti ir valyti, nerūdyja.
  • Saugios ir tvirtos – jas sunku pažeisti, o spynos užtikrina saugumą.
  • Modernios, nes plati spalvų gama, leidžia tapti išskirtine interjero detale.

É natural e livre de colesterol ou enraizada na falta de cuidados em geral e farmacia24brasil.com/viagra-feminino-lovegra-sem-receita/ vendido através de clínicas online. Uma vez que praticamente todos os medicamentos vendidos através desta farmácia necessitam de receita médica ou os chamados “inibidores de PDE5”.

Susijusios kategorijos