Roletai

Tradicines užuolaidas vis dažniau keičia modernūs ir šiuolaikiški roletai. Profesionaliai pagaminti ir sumontuoti roletai lengvai slankioja aukštyn – žemyn prie lango stiklo. Ant stiklajuostės priklijuotos kreipiančiosios juostelės užtikrina reikiamą audinio prigludimą prie lango. Langė salone rasite plačiausią roletų audinių asortimentą, nesant galimybei atvykti į saloną – mes atvežame katalogus arba viską suderiname internetu, siųsdmi nuotraukas ir video.

Roletus galite rinktis iš plačios audinių raštų, spalvų, atspalvių gamos, mechanizmų spalvų įvairovės, roletų visų tipų langams, sienoms, luboms. Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo. Pasirinkus tam tikrą audinio rūšį roletas gali būti pritaikomas drėgnoms patalpoms. Roletai gali būti valdomi ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų.

Roletai pagal paskirtį naudojami gyvenamųjų patalpų užtemdymui, saulės šilumos (spindulių) blokavimui, biuruose, vonios kambariuose, virtuvėje. Taip pat originalūs fotoroletai naudojami interjero pagyvinimui, suteikiant Jūsų namams dar daugiau jaukumo.

Rinkdamiesi Langė roletus, Jums bus garantuotos lanksčios galimybės įsigyti specialiai Jūsų langui pagamintus roletus, todėl jie idealiai tiks bet kokių matmenų langams.

Jūs nenusivilsite ypač kokybiška produkcija. Kompanija roletų gaminimui naudoja tik kokybiškas medžiagas, todėl jie yra ilgaamžiai. Langė darbuotojai patys išmatuoja Jūsų langus ir pritvirtina roletus. Be to specialistai tiesiogiai bendradarbiauja su gamybos skyriumi, todėl išvengsite bet kokių nesklandumų. Ir svarbiausia, roletus įsigysite už itin gerą kainą.

Roletai „Diena naktis“

Roletai „Diena naktis“ gaminami iš dvisluoksnės medžiagos ir yra lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango. Jie leidžia maksimaliai reguliuoti patalpos apšvietimą pagal Jūsų poreikius.

Traukiant grandinėlę galima suvynioti arba išvynioti medžiagą. Taip pat galite reguliuoti patalpos apšvietimą visiškai neatidengiant lango. Traukiant grandinėlę kinta medžiagos juostų persidengimas. Taip į patalpą patenka tik tiek šviesos, kiek Jums labiausiai reikia. Tai ypač stilingas ir patogus sprendimas.

 

Roletų „Diena naktis“ privalumai:

 • Sklandžiai reguliuojami atitraukiant ir užtraukiant arba keičiant juostų persidengimą.
 • Roletai fiksuojami bet kurioje padėtyje.
 • Naudojami įvairių spalvų, tekstūrų ir tipų valdymo mechanizmai.
 • Galimi montavimo būdai: ant sienos virš lango, prie lango rėmo, prie lubų virš lango arba montuojami į stiklajuostę su kreipiančiosiomis juostelėmis.
 • Roletai valdomi grandinėle.
 • Roleto plotis – iki 1,9 m, aukštis – iki 2 m*, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo tipo.
 • Galite rinktis vieną iš daugiau nei 30 skirtingų audinių ir jų asortimentas nuolat pildomas.

Apsauginės žaliuzės

Nieko nėra geriau už saugius namus. Siūlome puikų sprendimą Jūsų būstui ar biurui – apsaugines žaliuzes. Galite rinktis Jums patogiausią žaliuzių valdymo būdą ir apsaugoti net ir didelius langus ar duris turinčias patalpas, todėl patogumą – garantuojame.

Priešįsilaužiminės apsauginių žaliuzių sistemos gali būti naudojamos jau pastatytų namų langams, durims, garažų vartams, jos gaminamos iš ekologiškų medžiagų arba iš aliuminio, gali būti valdomos varikliu, taupo energiją, reikalingą patalpų šildymui ar vėsinimui. Platus žaliuzių atspalvių pasirinkimas, taikant standartinę kainą ir gamybos terminus.

Apsauginių žaliuzės sklandžiai reguliuojamos elektra (distanciniu pultu, specialiu jungikliu, laikmačiu ir kt.), su virvele (iš vidaus) bei rankiniu būdu (užrakinama iš išorės spyna). Apsauginės žaliuzės fiksuojamos bet kurioje padėtyje.

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės yra itin naudingos, kai reikia uždengti labai didelius arba nestandartinių formų  langus. Vertikaliųjų žaliuzių juostų plotis gali būti 89 mm, 127 mm ir 250 mm. Jas įmanoma montuoti ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

Norint pagyvinti kambario interjerą, galimi kelių to paties audinio skirtingų spalvų ar atspalvių juostų deriniai. Vertikaliosios žaliuzės ne tik neleidžia saulės spinduliams prasiskverbti į pastato vidų, bet ir gali atlikti patalpos dalių atskyrimo funkciją.

Taip pat galite rinktis virvelines vertikaliosias žaliuzes. Jos gaminamos vertikaliųjų žaliuzių principu. Šių žaliuzių juostos pagamintos iš plonyčių juostelių. Virvelinių žaliuzių pagalba galima nesudėtingai valdyti šviesos patekimą į patalpą. Šios žaliuzės patalpoje sukurs žaismingą efektą, kadangi yra galimybė derinti įvairių spalvų juostas. Vienoje žaliuzėje gali vyrauti kelių atspalvių žaliuzių juostos, puikiai derančios prie patalpos interjero.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės – tai klasikos, praktiškumo ir funkcionalumo pavyzdys. Jomis galite reguliuoti šviesos srautą, nepriklausomai nuo to, ar jūsų langai mediniai, plastikiniai ar aliumininiai. Tokios žaliuzės puikiai papildo interjerą, nereikalaudamos didelių investicijų.

Horizontalias žaliuzes lengvai pritaikysite tiek bute ar nuosavame name, tiek įmonės biure, tiek pramoninės paskirties pastate. Jos montuojamos ant lango, sienos arba lubų. Spalvų ir gamybos medžiagų įvairovė, kurią rasite mūsų salonuose – priežastis, dėl kurios tokios žaliuzės yra estetiškos, papildo ir modernų, ir klasikinį interjerą.

Žaliuzės pasižymi ilgaamžiškumu. Aliuminis – itin lengva ir patvari gamybos medžiaga. Horizontalios žaliuzės yra atsparios drėgmei. Be to, jos nenublunka dėl saulės spindulių poveikio, nerūdija. Taigi, galite džiaugtis patogia langų uždanga metų metus. Beje, tokia lango uždanga yra itin lengvai valdoma rankiniu (rankenėle, virvele ar grandinėle) arba elektriniu būdu.

Horizontalių žaliuzių privalumai:

 • Atspindi saulės spindulius ir šilumą
 • Padeda lengvai sureguliuoti patalpos apšvietimą
 • Elegantiška, dekoratyvi išvaizda
 • Ilgaamžės
 • Paprasta naudoti ir prižiūrėti
 • Žema kaina

Tokios horizontalios žaliuzės tinka ir stoglangiams. Tuomet jos tvirtinamos su stygomis ir juda kartu su langu. Žaliuzės gali būti valdomos automatiškai jungikliu ar nuotolinio valdymo pulteliu.

Plisuotos žaliuzės

Plisuotų žaliuzių audinys iš viršaus nuleidžiamas žemyn, virvelės tvirtinasi tiesiai prie stiklajuosčių, žaliuzė pakeliama bei nuleidžiama ir užfiksuojama norimame aukštyje, išlaiko stabilią formą ir yra lengvai prižiūrimos bei siuvamos iš įvairių audinių.

Plisuotų žaliuzių išskirtinumai:

 • rekomenduojamos stogo langams, žiemos sodams;
 • žaliuzė pakeliama bei nuleidžiama ir užfiksuojama norimame aukštyje;
 • žaliuzės viršuje montuojamas specialus profilis;
 • gali būti valdomos rankiniu arba automatizuotu būdu;
 • išlaiko stabilią formą ir lengvai prižiūrimos;

Romanetės

Romanetės – tai į klostes sukeliamos užuolaidos. Plati audinių raštų, spalvų, atspalvių gama leidžia pasirinkti tinkamiausias Jūsų namų interjerui. Romanetės yra pritaikomos visų tipų langams, sienoms, luboms. Varstomų langų atveju rekomenduojama tvirtinti romanetę virš nišos arba pasirinkti roletą iš to pačio audinio.

Priklausomai nuo pasirinkto audinio romanetė gali būti naudojama:

 • Patalpos užtemdymui;
 • Privatumui;
 • Interjero sudedamoji dalis.

Tinkleliai

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių – apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinklelis skirtas apsaugoti patalpas nuo uodų prasiskverbimo pro langus ir duris. Pritaikius antialerginį audinį – tinklelis apsaugo tiek nuo vabzdžių, tiek sumažina žiedadulkių prasiskverbimą į patalpas ir mažina alergenų kiekį patalpose. Konstrukcija gaminama iš aliuminio, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Tinklelis esantis ant lango suteikia galimybę laikyti atviras patalpos duris, pro kurias nepriskris vabzdžių, o patalpose išliks gaivus oras.

Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims – plastikiniams, mediniams, aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl, tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.

Susijusios kategorijos