Šarvuotos buto durys

Jums reikalingos naujos šarvuotos buto durys? Mes galime jums pasiūlyti puikų sprendimą! Mūsų įmonė sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį šarvuotų durų gamyboje, siūlo buto duris itin konkurencingomis kainomis. Šarvo durų populiarumą lemia saugumas, estetiškumas, šiluma už prieinamą kainą. Šios durys pasižymi ne tik ypatingu tvirtumu, saugumu bet ir patrauklia išvaizda. Durų konstrukciją, kurią sudaro keturkampiai metalo vamzdžiai ir 1,5 – 2 mm plieno lakštai, dengia apdailos plokštės, apvadai ir vidinė apdaila, todėl net sunku įtarti, kad viduje slypi tvirta apsauga.  Duris galima išsirinkti lygias norimos spalvos medžio imitacijos ar spaustų dulkių plokštes su raštu ir laminuota apsaugine PVC plėvele. Suprasdami, kad svarbiausia durų funkcija tai saugumas, rekomenduojame  integruoti aukšto saugumo klasės spynas, tokias kaip italų gamintojų Securemme,  Iseo, Fiam, Mottura ir Skandinavų gamybos Assa, Dorma. Jūsų patogumui šios spynos gali būti seifiniais ar mažais raktais. Taip pat siūlome galimybę rakinti  abi spynas vienu raktu. Įnoringiems užsakovams siūlome ypač saugias spynas su magnetiniais raktais, tokias kaip Mottura Champions ar Multi lock. Atsižvelgdami į klientų poreikius, galime pasiūlyti įvairius šarvuotų durų priedus tokius kaip vidinius suktukus-naktinukus, atidarymo ribotuvus, nerūdyjančio plieno slenksčius, įvairaus tipo akutes.

Mūsų durų šiluma ir garso izoliacija garantuojama, nes visa durų plokštuma šiltinama mineraline vata, o esant poreikiui galima šiltinti staktas ir klijuoti papildomas tarpines.

Mūsų įmonė įgijusi ilgametę patirtį durų gamyboje ir montavime garantuoja, jog užsakovams sukomplektuosime duris pagal jų poreikius ir kišenę. Padidinto saugumo spynos ir specialūs pastiprinimai apsaugo nuo vagysčių, o metalinis išorinis lakštas padeda išvengti net gaisro. Mūsų įmonė suteikia durų ir spynų garantiją ir garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, todėl klientai gali būti ramūs dėl saugumo, nelaimių ar gedimų. Užsikirtus durims ar pametus raktus, mes skubiai reaguojame, greitai atidarome duris, keičiame spynas, remontuojame duris.

Šarvuotų durų spalvos

Šarvuotų durų raštai

Susijusios kategorijos