Stumdomos durys

Gana sparčiai populiarėjančios durys, tai stumdomos durys, kurias galime pasiūlyti  iš plastiko, medžio bei aliuminio. Slakiojančios  durys ir sistemos yra ne tik praktiškos bei patogios, bet naudingos ir tarnaujančios ilgus metus. Dėl tvirtos konstrukcijos mūsų durys gali būti didelių matmenų, kas leidžia sukurti šviesesnius ir jaukesnius namus. Privalumas tas,  kad  slankiojančios sistemos neužima papildomos vietos, kas yra labai geras sprendimas nedidelėms patalpoms. Tokios durys lengvai varstosi ir tyliai slankioja. Mūsų  siūlomas duris pritaikysite tiek išėjimui į terasą, tiek į balkoną ar vidinį kiemą ar norėdami atskirti vidines patalpas. O platus spalvų pasirinkimas leidžia lengvai priderinti slankiojančias sistemas prie langų, durų ar kitų eksterjero ar interjero detalių.

Stumdomos durys leidžia sukurti nestandartinius sprendimus atskiriant dideles erdves – išėjimus į terasą, balkoną, sodą ar tiesiog patalpas viduje. Jos naudojamos  visur, kur reikalingas panoraminis išėjimas.  Šios durys sėkmingai gali būti montuojamos tiek naujai statomuose pastatuose, tiek ir renovuojamuose. Stumdomos durys pasižymi ne tik geromis šilumos bei garso izoliacijos savybėmis, bet ir yra labai sandarios ir nepralaidžios vandeniui.

Funkcionalumas:

  • Atidarius visiškai neužima vietos;
  • Lengvai slankioja;
  • Galima pasirinkti automatinį valdymą.

Saugumas:

  • Galima pasirinkti rakinamas iš lauko ir vidaus;
  • Galima pasirinkti abipusę rankeną.

Sandarumas:

  • Sistema atspari lietui, vėjui ir šalčiui.

Plastikinės stumdomos durys

Šiuo metu  vis  populiarėja didelių plotų stiklinimas, siekiant jog į patalpą patektų dagiau šviesos. Dėl gamyboje naudojamų itin tvirtos armuotės, storų stiklų ir plataus PVC profilio, plastikines stumdomas sistemas mes galime pagaminti net iki 3 metrų pločio ir 2,5 metro aukščio nenaudojant jokių skersinių. Stumdomos plastikinės durys Jūsų namui suteiks šiuolaikiškumo, bet  karu ir praktiškumo. Tai idealus sprendimas plačioms angoms stiklinti, nes jos yra šiltos, sandarios, o įrengti vandens drenažai greitai ir lengvai pašalina kondensatą. Plastikines stumdomas duris, galima pasirinkti daromas rankiniu būdu arba automatiniu. Automatinė sistema labiausiai naudojama didelių gabaritų duryse, kas garantuoja patogų ir ilgaamžį durų eksploatavimą. Plati spalvų gama leis stumdomas sistemas pritaikyti prie langų, durų ar kitų pastato dizaino detalių.

Nustumiamos medinės durys

Atverčiamos nustumiamos medinės terasos durys tai išskirtinis gaminys mėgstantiems natūralumą. Medinė slankiojanti sistema Jūsų būstui suteiks ne tik daugiau šviesos ir erdvės,  pastato fasado dizainui neribotų galimybių, bet ir jaukumo bei šilumos. Kai reikia taupyti vietą patalpoje, šio tipo terasos durys idealus variantas. Natūralus medis kvėpuoja, todėl nesikaupia kondensatas, o dėl medinio rėmo techninių savybių tokios durys yra sandarios ir labai šiltos. Gaminame įvairaus dydžio ir net labai didelių gabaritų iki 2500×4000 mm medines stumdomas sistemas, kas suteikia namų dizainui išskirtinumo.

Aliuminės stumdomos sistemos

Balkonų stiklinimas rėmine aliuminių profilių sistemomis tai patogus, ilgaamžis ir praktiškas būdas įstiklinti daugiabučių  bei nuosavų namų balkonus. Taip pat aliuminiai stiklinimai plačiai naudojami nuosavų namų terasose bei priestatuose, norint išplėsti erdvę.

Aliuminės konstrukcijos pasižymi modernumu, elegantiškumu, ilgaamžiškumu bei praktiškumu.

Aliuminių sistemų profiliai nereikauja papildomos priežiūros, kadangi juos dažome milteliniu būdu laikui bėgant perdažyti nebereikės. Šie stiklinimai pasižymi atsparumu oro pokyčiams, nes aliuminis neperšąla ir nesiderformuoja nuo karščio.

Stumdomos aliuminio durys yra  ypač populiarios komercinėse patalpose, parduotuvėse bei biuruose. Taip pat vis daugiau naudojamos privačių namų terasų, stiklinių pertvarų konstrukcijose.

Aliuminio stumdomos durys yra labai tvirtos, todėl galima įgyvendinti net įmantriausius projektus.

Parduotuvėms ir prekybos centrams galime pasiūlyti automatines aliuminio duris, kurios atsiveria reaguodamos į kliūtį, o durų atidarymo plotis priklauso nuo žmonių srauto.

Stumdomos kambario durys, spintos  ir pertvaros

Slankiojančios sistemos tai puikus šiuolaikinis sprendimas tiek namuose, tiek biuruose. Kadangi jos gaminamos pagal individualius projektus, mūsų įmonė gali pasiūlyti įvairaus tipo slankiojančias vidaus duris, spintas bei pertvaras. Jos būna komplektuojamos iš medžio drožlių plokštės, įvairių spalvų stiklo ar veidrodžių. Ypač dažnai naudojamos slankiojančios durys palėpėse su specialiai nupjautu kampu. Tai labai patogu gražu, praktiška ir sutaupoma vietos. Dėl praktiškumo ir ekonomiškumo stumdomos spintos, drabužinės, pertvaros sparčiai plinta ne tik privačiuose būstuose, bet ir komerciniuose objektuose. Dėl slankiojančių sistemų dizaino neribotų galimybių, jos neretai tampa svarbiausia interjero detale.

Susijusios kategorijos

Menos fortalece la comunicacion en una ereccion el tiempo apto para la impotencia incluyen. Pero un nivel bajo corpulencia con un droga multiple achuchado regimen antihipertensivo que usa m whitei como elemento y cambios en la libido: otro síntoma es cuando se experimentan cambios en la 24horasfarmacia libido.