Universalios durys

Mūsų įmonė sukaupusi didelę patirtį jums gali pasiūlyti plienines daugiafunkcines duris, kurios yra universalios, apsaugančios nuo ugnies ir dūmų, padidinto saugumo, izoliuojančios garsą. Pieninės durys dėl savo lengvumo naudojamos ten, kur reikalingas patvarumas: kotedžuose ir daugiabučiuose namuose, taip pat pramonėje, statybose, žemės ūkyje, visuomeniniuose pastatuose ligoninėse, biurų kabinetuose, spa patalpose, sporto salėse ar net jūsų namuose. Šios standartiškai būna rudos, baltos ar pilkšvos, tačiau daug spalvų pasirinkimų: jos gali būti dažomos pagal RAL paletę, taip pat galima pasirinkti medžio imitacijos dekoratyvinius paviršius. Šias duris galime pagaminti su stiklu ar be stiklo.
Vidaus sąlygoms skirtos durys, dažomos milteliniu būdu baltai-pilka spalva pagal RAL 9002. Šios durys gaminamos iš cinkuotos plieninės skardos su antikorozine danga, todėl jos nerūdyja ir gali stovėti nešildomose ar drėgnose patalpose. Varstoma dalis užpildyta korėtu kartonu, kas durims suteikia tvirtumo.
Išorės sąlygom pritaikytos durys, dažomos milteliniu būtu, varstoma dalis šiltinama akmens vata ir gaminama iš cinkuotos skardos su antikorozine danga, kas užtikrina durų ilgaamžiškumą.
Sandėliuko durys pagamintos iš plieninės skardos, pasižymi tvirtumu už konkurencingą kainą. Tokios durys dažnai naudojamos pagalbinėse patalpose, rūsiuose ir pramoniniuose bei komerciniuose objektuose.

Susijusios kategorijos