Plastikiniai balkonų stiklinimai

Kylant energetinių išteklių kainoms vis daugiau žmonių siekia kuo daugiau sutaupyti šilumos energijos. Šis klausimas tapo ypač aktualus daugiabučių namų gyventojams. Vienas iš svarbiausių energijos taupymo būdų yra šilti plastikiniai langai.  Ilgametė mūsų darbo patirtis rodo, jog butuose įrengti plastikiniai langai leidžia sutaupyti ženklią sumą šaltuoju metų laiku. Įstiklinti plastikiniai balkonai ne tik padeda taupyti šilumą, bet ir apsaugo nuo lietaus bei nepageidaujamų „svečių“. Stiklintuose balkonuose švaru, nes jie apsaugo nuo aplinkos poveikio. Plastikiniai balkonų stiklinimai sukuria ne tik estetinį vaizdą, bet ir papildomą erdvę, kurią galima panaudoti pagal poreikius.

Dažniausiai balkonai stiklinami baltos spalvos, kad iš lauko pusės liktų vienodas daugiaaukščio fasado vaizdas. Tačiau įnoringiems klientams galime pasiūlyti spalvotus rėmus iš vidaus, taip mūsų klientai gali derinti stiklinimus prie interjero ir sukuria ypatingai jaukią ir gražią aplinką.

Plastikiniai balkonų stiklinimai pasižymi funkcionalumu bei montavimo galimybių įvairove. Užsakovai gali pasirinkti stiklinimo langų suskirstymą, varstymo kryptis ir vėdinimo galimybes. Balkonų stiklinimai gali būtų 2 -jų arba 3-jų stiklų paketų, su selektyviniais stiklais, kurie sumažina šilumos nuostolius. Balkonų languose naudojami stiklai būna įvairūs: matiniai, rudai ar pilkai tonuoti,  veidrodiniai, raštuoti, todėl užsakovai gali įgyvendinti įvairiausius interjero sprendimus.

Saugumo sumetimais balkono languose, gali būti montuojami įvairūs priedai:

  • Priešįsilaužiminiai apkaustai, apsaugantys varčias nuo iškėlimo.
  • Rakinamos rankenos apsaugo ne tik nuo vagių, bet saugo vaikus nuo nelaimingų atasitikimų.
  • Kaip vaikų apsauga taip pat yra naudojami atidarymo ribotuvai, kurie neleidžia atverti lango iki galo.

Profesionalūs mūsų darbuotojai stiklina:

  • įvairiausių formų (tiesius, kampinius, ovalius)
  • įvairaus dydžio balkonus (ilgus, iki pusės ar iki pat apačios),
  • įrengia lauko bei vidaus palanges.
  • aptaiso balkone esančias ertmes,
  • atnaujina balkonų apatines pertvaras,
  • atlieka hermetizavimo darbus.

Neretai užsakovai siekdami praplėsti buto erdvę jungia kambarį su balkonu. Taip pat būna atvejai, jog apatinė balkono pertvara yra ženkliai suirusi ir nesaugi eksploatuoti. Tokiu atveju mes siūlome balkono stiklinimą iki „žemės“ , t. y. mūsų specialistai išima apatinę bloko pertvarą ir stiklina balkoną nuo apačios iki viršaus. Plastikiniai balkonų stiklinimai yra šilti, gerai izoliuoja garsą, todėl   namuose tampa erdvu, šilta ir jauku.

Susijusios kategorijos