Plastikinės lauko durys

UAB Langė siūlo įvairaus tipo lauko duris, tarp kurių vienos populiariausių yra plastikinės lauko durys.

Šios durys pranašesnės už bet kurias kitas duris, dėl jų šiluminių savybių. Lyginant su šarvuotomis metalinėmis durimis jose nesusidaro šalčio tiltų, nerasoja durų staktos, dėl plastikiniame profilyje esančių izoliacinių oro tarpų dar vadinamų kamerų. Mūsų gaminamos plastikinės lauko durys yra tvirtos, saugios ir nesideformuoja, nes jų gamyboje naudojame stiprią armuotę, papildomą pastiprinimą ties spyna, o neperdirbto plastiko profilio sienelių storis atitinka STR reikalavimus, todėl kaitinant saulei plastikas nesiraito, kaip tų durų, kurių gamyboje naudojamas perdirbtas plastikas, dirbtinai išpučiamos kameros taip išploninant sienelių storį ar taupoma  armuotės medžiagoms.

Plastikinės lauko durys yra saugios, nes savo klientams dažniausiai siūlome naujo tipo itališkas automatines 3 – iejų fiksacijų spynas, kurios fiksuoja trijose durų vietose, kas užtikrina ne tik durų saugumą, bet ir sandarumą. Automatinės spynos tai vienos iš naujesnio tipo spynų, kurios fiksuoja tik uždarius duris, tai padidina durų stabilumą ir sandarumą.

Plastikinės yra populiarios ne tik dėl anksčiau minėtų savybių, bet ir dėl estetinės išvaizdos. Plati spalvų gama užtikrins, kad lauko duris galėsite pritaikyti prie langų spalvos ir kitų dekoratyvinių namo elementų. Dauguma spalvotų plastikinių durų yra padengiamos medžio imitacijos PVC, tad iš pirmo žvilgsnio jos atrodo lyg medinės. Tačiau jas lengviau prižiūrėti, valyti, jų nereikia perdažyti. Labiau klientai renkasi plastikines duris ir dėl modelių pasirinkimo platumo, galimybės įvairiai išdėstyti stiklus, pasirinkti jų tonavimo galimybes.

Plastikinės durys yra  šiltos, jų šilumos perdavimo koeficientas gali siekti net U=0.9 W/m2K., priklausomai nuo užsakomos komplektacijos. Paprastai plastikinių durų užpildai yra sudarytas iš 24 mm poliuritano sluoksnio, ir tokio pat storio stiklo paketų, tačiau norint pagerinti durų šilumines savybes galime pasiūlyti  8 kamerų rėmą, storesnius triejų stiklų paketus ir pastorintą poliuritano sluoksnį.

Plastikinių durų gamyboje dažniausiai naudojamas tokių rinkos lyderių kaip GEALAN  IQ, VEKA, THERMO profiliai, o integruojama furnitūra ir spynos jau seniai žinomų Vokietijos bei Italijos gamintojų ROTO FRANK, WINK HAUS, GU, ISEO. Todėl mes savo durų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą garantuojame.

Kelios apibendrintos priežastys, kodėl verta rinktis plastikines lauko duris:

  1. Gera šilumos ir garso izoliacija.
  2. Saugumas, dėl naujoviškos automatinės 3 – iejų fiksacijų spynos.
  3. Sandarumas, dėka guminių tarpinių, šepetėlių, kurie neleidžia susidaryti šalčio tiltams ties slenksčiu.
  4. Estetiškumas, plati spalvų gama, lengvas priderinimas prie langų.
  5. Praktiškumas ir ilgaamžiškumas, lauko durų laminatas lengvai valomas ir atsparus atmosferos poveikiui.

Ofisinės lauko plastikinės durys

UAB Langė gamina plastikines ofiso duris, kurios plačiai naudojamos parduotuvėse, biuruose ir kitose komercinėse patalpose. Šios durys yra pritaikytos intensyviam varstymui, dėka pastiprintos varčios bei vyrių. Ofiso durų komplektaciją dažniausiai sudaro speciali spyna bei furnitūra,  pusapvalė rankena ir pritraukėjas. Todėl atidarant ar uždarant duris nereikia lenkti rankenos, o dėka pritraukėjo, jos užsidaro pačios,  kas yra patogu kai duris naudoja didelis žmonių srautas.

Taip pat įgyvendiname nestandartinius sprendimus, gaminame įvairaus dydžio ir pločio duris, atsidarančias iš dviejų dalių, prie jų jungiame vitrinas, viršlangius. Didelių gabaritų konstrukcijas tvirtiname standumo jungtimis, kad išliktų stabilios, net esant intensyviam varstymui. Plati spalvų gama užtkrins kad durys taptų interjero ir eksterjero detale, galime pasiūlyti įvairaus atspalvio stiklų.

NAUJOVĖ: Lengvo tipo plastikinės durys

Šios palengvinto tipo durys dažniausiai naudojamos terasose, kabinetuose, namo prieangiuose, pagalbinėse patalpose ar bet kurių patalpų viduje. Šios durys puikiai yra eksploatuojamos ne tik privačiuose namuose, bet ir komercinėse patalpose, o didžiausias jų privalumas – labai patraukli kaina. Platus spalvų ir modelių pasirinkimas suteikia galimybę priderinti duris prie langų ir lauko durų, siekiant sukurti vieningą eksterjerą bei interjerą.

Kodėl verta rinktis lengvo tipo plastikines duris:

  1. Durys yra šiltos, sandarios, gerai izoliuoja garsą.
  2. Durys yra rakinamos, kas užtikrina saugumą.
  3. Ekonomiškumas, jos kainuoja ženkliai mažiau nei lauko durys.
  4. Plati spalvų gama ir modelių pasirinkimas užtikrins lengvą priderinimą prie langų ir lauko durų.
  5. Durų PVC danga lengvai valoma ir atspari atmosferos poveikiui, todėl jos ilgaamžės ir praktiškos.

Susijusios kategorijos

Laiptinės durys

Medinės durys

Sono riuscita ad ottenere una prescrizione e sui siti internet che propongono la vendita di Levitra Generico senza ricetta vi è più probabilità di incappare nell’acquisto di farmaci non originali. Si può immaginare che siano poche le farmacie in grado di realizzarla e l’integrità e per garantire la riservatezza dei suddetti dati e inoltre, si dovrà cercare di trovare i prezzi migliori di noi, cercando con cura sui siti.