Balkonų stiklinimas iki žemės

Dažnai daugiabučių namų apatinė balkono dalis yra suirusi ir nesaugi eksploatuoti. Šiai problemai turime sprendimą.  Mūsų specialistai nuima apatinę balkono turėklų dalį ir stiklina balkoną nuo apačios iki viršaus. Šį stiklinimo būdą taip pat siūlome  siekiantiems išskirtinumo ir norintiems praplėsti buto erdvę. Tokie  balkonų stiklinimai yra estetiški, erdvūs, šilti ir gerai izoliuoja garsą. Dėka jų prapelčiama kambario erdvė,  gali būti  naudojami kaip terasos ar žiemos sodai oranžerijai.

Stiklinimai iki apačios gali būti:

Aliuminiai stumdomi balkonų stiklinimai yra modernūs, estetiški, patvarūs, patogūs naudoti ir saugūs  (gali būti rakinami).
Ženkliai šiltesni už aliuminius yra plastikiniai ar mediniai stiklinimai. Pagal kainos ir kokybės santykį geriausias pasirinkimas – plastikiniai balkonų stiklinimai, nes jie tvirti, ilgaamžiai, taupo energiją, izoliuoja garsą ir yra nebrangūs.
Natūralumo mėgėjams, galime pasiūlyti medinius stiklinimus, kurie yra tvirti, gražūs, šilti, nors ir gerokai brangesni.
Stiklinimai iki žemės naudojami ne tik daugiabučių balkonuose ir lodžijose, bet ir individualių namų bei komercinių patalpų terasose, tambūruose, priestatuose.

Susijusios kategorijos