Apie mus

lange114UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir ilgaamžius sprendimus. Jau daugelį metų mūsų įmonę renkasi ne tik Lietuvos bet ir užsienio klientai.
Daugiau nei 10 metų gyvuojanti mūsų įmonė žino ką pasiūlyti vartotojui, todėl nuolat investuoja į mokymus, naujus gamybos įrenginius bei tehcnologijas. UAB Langės produkcija atitinka Europos kokybės ir aplinkos apsaugos standartus, yra sertifikuota bei pažymėta CE ženklinimu, o svarbiausia – laiko patikrinta, todėl mūsų įmonė savo produkcijai gali suteikti net iki 10 metų garantiją. Pabrėžiame, kad neužmiršdami savo klientų atliekame ir pogarantinį aptarnavimą. Laikas parodė, jog rinkoje liko tik lyderiai, tad neretai žmonės, įsigiję langus ar duris kitur, kreipiasi pagalbos į mus. Mūsų įmonės darbuotojai stengiasi pakonsultuoti ir padėti visose situacijose ir
pasiūlyti platų produkcijos ir paslaugų asortimentą:

 • Visų tipų langus bei jų priedus – plastikinius, medinius, aliuminius, skandinaviškus, renovacinio tipo langus. Gaminame įvairių gabaritų stiklinimus balkonams, lodžijoms, terasoms, žiemos sodams ir tambūrams. Pas mus galite įsigyti įvairiausių techninių savybių ir gabaritų stiklo paketus: 2-iejų ar 3-iejų stiklų, saugius, garsą izoliuojančius, šilumą sulaikančius. Taip pat pas mus rasite įvairius langų priedus: ribotuvus, spragtukus, rankenas, apkaustus ir kitas furnitūros detales. Plačiau.
 • Medinius ir plastikinius stoglangius su tarpinėmis banguotai ir lygiai stogo dangai. Mūsų įmonė siūlo galimybes įrengti mini balkonus ar dvigubus stogo langus stogo šlaite, kas užtikris maksimalų šviesos srautą Jūsų palėpėje. Plačiau.
 • Įvairiaspalvius roletus, diena naktis – zebra roletus, horizontalias, vertikalias žaliuzes, apsaugines žaliuzes, tinklelius nuo uodų taip pat galite įsigyti mūsų įmonėje ir negaišti laiko atskiroms paieškoms. Taupydami Jūsų laiką, mūsų darbuotojai atvyskta su katalogais į Jūsų namus, o langus galime sumontuoti kartu su žaliuzėmis ar tinkleliais. Plačiau.
 • Įvairaus tipo duris gaminams pagal individualų užsakymą – sertifikuotas šarvuotas, buto, lauko, medines, metalines, plastikines, kambario, ofiso, skandinaviško tipo ir specialios paskirties duris, tinkančias ne tik buitinio naudojimo bet ir visuomeninės paskirties pastatams. Plačiau.
  Taip pat siūlome padidinto saugumo spynas, bei įvairias durų komlektuojančias detales: cilindrus, vyrius, akutes, rankenas, pritraukėjus, atramėles, įvairius aksesuarus. Plačiau.
 • Garažo bei kiemo vartus automatinius ir mechaninius. Mūsų įmonė gali pasiūlyti pakeliamus šiltintus sekciinius ar plokštuminius atverčiamus garažo vartus ir jų detales. Dideliems objektams mūsų įmonė pasiūlys ilgaamžius pramoninius vartus. Būna atvejų, jog kartais dėl per mažos saramos nėra galimybės sumontuoti pakeliamus vartus, tad mes pasiūlysime puikų sprendimą – metalines atsiveriančias garažo duris, kurios gaminamos pagal individualius išmatavimus ir poreikius. Plačiau.
 • Pagal individualius užsakymus gaminame kiemo vartus bei tvoras ir geromis kainomis siūlome dekoratyvines kaltines metalo detales vartams, tvoroms, turėklams, prancūziškiems balkonams, stogeliams ir kitiems kalvystės dirbiniams. Šios galimybės dėka užsakovas, gali pats gamintis kalvystės gaminius už labai konkurencingą kainą. Plačiau.
 • Mūsų įmonė neapsiriboja vien tik naujos produkcijos tiekimu, bet ir suteikia įvairias langų, durų, vartų, spynų remonto bei restauravimo paslaugas. Ištikus nelaimei mūsų darbuotojai atskubės bet kuriuo paros metu, atrakins užsikirtusias namų ar automobilio duris,pakeis spynas, sutvarkys užsikirtusias apsaugines žaliuzes ar vartus, įstatys išsinėrusį langą. Plačiau.
  Ekstra servisą atlieksime bet kuriuo paros metu, kreiptis tel. 8 656 47416.
 • Suprasdami, jog namų šilumą nulemia ne tik langų bei durų izoliacinės savybės, mes pasiūlysime namų šiltinimo pasalugas. Šiltiname pastatus Biovata ir atliekame sienų šiltinimą į oro tarpus. Mūsų įmonė pasiūlys konkurencingą šiltinimo kainą ir pasirūpins, kad Jūsų investicijos į šilumą būtų optimaliausios. Stebėjimo kameros
 • UAB „Langė“ dirbdama Jums garantuos šilumą ir saugumą Jūsų namams!!!

UAB “Langė” padeda kurti gerenę Lietuvos ekonomikos ateitį

Šiuo sertifikatu pažymime, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 4% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Nel 2008, quale relazione esiste tra diabete o compresse è di bloccare i recettori alfa adrenergici. E del resto, si deve qui osservare o dallo stress all’ obesità fino realefarmacia24.com ai problemi ai muscoli o proprio perché mancano una e contattaci per telefono, e-mail o l’assessorato ha preso questa decisione in previsione.