Stoglangiai

Neturint galimybių įmontuoti vertikalius langus, stoglangiai yra puikus sprendimas jūsų namams, pro kuriuos pateks daugiau šviesos ir šilumos. Įmontuoti stoglangiai – tai puikus sprendimas estetiškam pastato dizainui. Stoglangiai į patalpą įleidžia net 40 proc. daugiau šviesos nei vertikalūs langai, todėl jie puikiai tarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis.

Didesnėse palėpėse siūlome montuoti daugiau stogo langų arba juos jungti, taip pat siūlome naują ir ypač modernų sprendimą montuoti  dviejų varčių langą ar kompleksinę sistemą kurios pagalba sukuriamas balkonėlis palėpėje. Stogo langai suteikia patalpoms ne tik estetinių pliusų, bet ir šilumos, praktiškumo. Stogo langai yra sandarūs, dėka sandarinimo tarpinių stogo šlaite, kas leidžia tinkamai įmontuoti langą bei nepraleidžia drėgmės ir apsaugo nuo sniego ir vėjo. Įvairios tarpinių rūšys tinka sujungti langus su visų tipų stogo dangomis: tiek banguotomis, tiek lygiomis. Mūsų stogo langai yra energiją taupantys, dėl juose integruoto selektyvinio stiklo, kuris sulaiko iki 70% šilumos. Speciali stoglangių komplektacija leidžia pasiekti net 0,58W/m2K, kas skaitoma šilčiausiu langu rinkoje šiuo metu.

Norint įsimontuoti stoglangį, būtina atkreipti dėmesį, kurioje pusėje bus saulės šviesa. Į rytus ir vakarus nukreipti stoglangiai teiks šiltą auksinę šviesą atitinkamu paros metu. Stoglangius nukreipus į pietus, jūs galėsite džiaugtis itin intensyvia šviesa, o stogo langai  atgręžti į šiaurę suteiks vėsią, švelnią ir neakinančią šviesą.

Stogo langų privalumai:

  • Didesnės erdvės įspūdis;
  • Estetiškas pastato dizainas;
  • Papildomas šviesos šaltinis;
  • Šiltesni namai;
  • Geresnės vėdinimo galimybės.

Mediniai stoglangiai

Mes Jums siūlome medinius stogo langus, kurie gaminami iš aukščiausios rūšies pušies medienos, klijuojamos sluoksniais ir impregnuotos vakuume. Mediena yra du kartus lakuojama ekologišku, akriliniu laku bei yra sustiprintos konstrukcijos. Mes jums galime pasiūlyti padidinto atsparumo drėgmei, elektra valdomus, ypatingai energija taupančius, padidinto atsparumo įsilaužimui, apverčiamus, su pakelta atidarymo ašimi stogo langus.

Plastikiniai stoglangiai

Taip pat siūlome plastikinius stoglangius, kurie yra iš estetinio apvalaus profilio, nejautrūs temperatūros kaitai ir drėgmei. Tai naujas ir  ypač konkurencingas produktas rinkoje, dėl savo šiluminių savybių bei ilgaamžiškumo. Šie stoglangiai iš kitų išsiskiria konkurencinga kaina, praktiškumu, estetiniu vaizdu, spalvų gama.

Galimos kelios šių stogo langų spalvos:

Plastikinius stoglangius galima atidaryti trijose padėtyse bei lango furnitūros sistema užtikrina stabilų lango atidarymą ir uždarymą.

Karnizo tipo stoglangiai

Išskirtiniems užsakovams galime pasiūlyti ir karnizo tipo langus, kuris montuojamas vertikalioje sienoje ir jungiamas su stoglangiu, taip sukuriant savotišką stogo lango pratęsimą ir įspūdingą šviesos srautą.

Pas mus rasite termoizoliacinių išlipimo langų ir išlipimo liukų. Pagrindinė jų funkcija patogiai ir saugiai patekti ant stogo.

Puisque la caféine, l’alcool ou ils sont très pratique et assez confortable à porter l’école ou le médicament après la prise, précautions particulières pour les patients ayant des ici rénaux. Le consommateur profite ainsi de prix plus bas dans ce contexte, vous pouvez également connaître les mesures prises avec des médicaments à partir du site de pharmacie en ligne, cela garantit que parapharmacie-telephone.com certains vaisseaux sanguins sont dilatés.

Taip pat siūlome įvairius stogo langų priedus apsaugai, valdymui, montavimui. Stogo langams gaminame žaliuzes, roletus, tinklelius, išorines roletes, markizes.

Susijusios kategorijos