Žiemos sodai

Kas nenorėtų gamtos kampelio savo namuose net šaltuoju metų laiku. Tokią galimybę suteikia žiemos sodai, kurių konstrukcijos sudarytos iš tvirtinimo profilių ir stiklo paketų.

Dažniausiai žiemos sodas jungiamas prie pastatyto namo, dėka jo namai tampa šviesūs, jaukūs ir šilti. Būna, kad žiemos sodai konstruojami kaip atskiri statiniai poilsio zonai, kur įrengiamos oranžerijos, baseinai ir kitos pramogos.

Žiemos sodai gaminami iš aliuminio, plastiko ir medžio.

Aliuminiai žiemos sodai yra tvirčiausi ir labiausiai naudojami rinkoje. Aliuminės konstrukcijos leidžia įgyvendinti sudėtingiausius sprendimus.

Plastiniai žiemos sodai yra pakankamai tvirti ir šilti, o jų kaina prieinamiausia. Gali būti naudojami ir kombinuojant su aliuminio konstrukcijomis.

Mediniai žiemos sodai pasižymi tvirtumu bei išskirtiniu estetiniu vaizdu, tačiau dėl brangesnių medžiagų jų įrengimas prideda kur kas daugiau išlaidų nei plastiniai ar aliuminiai.

Rengiant žiemos sodą reikia atkreipti dėmesį į stiklų saugumą, mes siūlome grūdintus ar saugius laminuotus stiklus. Patariame rinktis skaidrius 2-iejų ar 3-iejų stiklo paketus, nes augalams reikia šviesos. O kad kaitrią dieną augalai nenukentėtų, mes siūlome įrengti lauko žaliuzes ar roletus.

Teisingas stogo nuolydis  svarbus aspektas žiemos sodo rengime, nes dėl per mažo nuolydžio gali kauptis kondensatas ir lašėti vanduo. Taip pat nereiktų pamiršti stoge įdėti stoglangius, nes dėl augalijos išskiriamos drėgmės, dažnas ventiliavimas yra būtinas.

Susijusios kategorijos

No tiene que ser parte del envejecimiento o es poco probable que se necesiten dosis máximas. Practicar ejercicio de forma frecuente aumenta los niveles de https://morrishalls.com/es/levitra-10-mg-precio-espana/ testosterona o también pierde y absorbe agua con mayor rapidez.