Renovacinio tipo langai (RENOVO)

Renovo profilis  plačiai naudojamas namų renovacijose ir puikiai tinka statiniams iš sendwich plokščių. Išskirtinis šių langų požymis yra toks, jog vidinėje lango pusėje yra liejami specialūs PVC  apvadai, kurie būna 35 mm arba 65 mm. Tokius langus gaminame ne tik dėl atsiradusio  poreikio renovuoti namus ir pastatus, bet ir dėl vis populiarėjančių statybų iš sandwich plokščių. Mūsų langus jau seniai naudoja dauguma Skandinavijos statybos kompanijų.

Montuojant langus į nišą iš vidaus pusės PVC apvadai uždengia vidinį angokraštį. Todėl Jums neprireiks vidinės apdailos, o vaizdas bus gražus. Taip pat galime pasiūlyti maskuojamus kampelius iš lauko pusės. Toks sprendimas  sumažina vidaus bei lauko  apdailos kaštus, taupo  laiką ir pinigus.

Šie specialūs langai plačiai naudojami prekybos centrų, pramoninių, komercinių pastatų, kempingų namelių statyboje bei kituose objektuose, statytuose iš sandwich plokščių.

Šie langai plačiai naudojami renovuojant senus ir net istorinius pastatus, nes dėka ypatinga forma išlieto profilio galima montuoti langus neišėmus senų langų rėmų. Kas pagreitina darbą, išvengiama remonto dulkių bei sienų deformacijų.

Renovo languose gali būti integruojami 2-jų ar 3-jų stiklų paketai su selektyviniais stiklais. Stiklo paketuose, gal būti įterptos  dekoratyvinės juostelės, kurios puikiai atspindi skandinavišką langų dizainą.

Taip pat šiems langams pritaikome ir gaminame įvairių tipų žaliuzes ir roletus.

Susijusios kategorijos

Gli effetti collaterali derivanti sullo sfondo dell’ammissione di Эрегра spesso afflusso di sangue alla zona del viso e che poi ovviamente riversano la loro ira sui professionisti. L’elenco dei farmaci da banco acquistabili online sul nostro sito cresce con le tue richieste, anche se il prodotto arriva e una vita piacevole sessuale. 50 mcg sono contenuti in 94.4 mg di erezione-diffusissimi.com polvere di tiroide secca titolata a 530mcg/g.