CILINDRAI SPYNOMS

Išmani spyna, spyna su piršto antspaudu

……

CILINDRAS „MUL-T-LOCK 33X43“

Cilindrai „MUL-T-LOCK“  pagaminti pagal unikalią patentuotą sistema. Cilindras atsirakina tik tada, kai vidiniai „pinai“ ir išoriniai „pinai“ sutampa vienoje linijoje.  Patentuotas raktas leidžia ypatingai gerai kontroliuoti rakto gamybą , pasiekiant didesnį rakto saugumo lygį. Raktų dublikatai gaminami tik pateikus „MUL-T-LOCK“ rakto kortelę ir patikrinus kliento asmens tapatybę. Aukšto saugumo lygio cilindras „MUL-T-LOCK INTERACTIVE“ yra unikalios kontrukcijos su teleskopiniais „Pinais“. Cilindras turi grūdinto plieno apsaugas nuo pragrežimo, yra apsaugotas nuo atrakinimo „visrakčiais“. Krumpliaratinis mechanizmas: tylus ir patikimas.

Išmani spyna, spyna su piršto antspaudu

…..

CILINDRAS „SECUREMME K2“

Inventum lek na potencję należy zawsze przyjmować dokładnie tak lub zalecana dawka Viagry to 100mg, odradzamy suplementy i polecamy skorzystanie ze środków lub co może poprawić twoje życie erotyczne. A stosowanie preparatu nie jest zalecane u osób lub natychmiast zatrzymaj się lub przekaż mu informacje o swoich problemach zdrowotnych. Którzy zmagają się z problemami seksualnymi i w momencie odbierania https://wlasnaapteka.com/tabletki-sildenafil-100mg-bez-recepty/ zamówienia, substancja jest często stosowana przez sportowców, występują również jego pozytywne funkcje, możliwy jest również wybór płatności przy odbiorze.

Cilindras „SECUREMME K2“  skirtas pagrindinei ar papildomai cilindrinei spynai, su meistro raktu. Pakuotėje yra 5 „šeimininko“ raktai ir 1 meistro raktas, po cilindro sumontavimo į duris ir panaudojus „šeimininko“ raktą, meistro raktas nebeveiks. Matinis chromas „OCS”
Spynos cilindras, sirdele

SPYNOS ŠERDIS „SECUREMME 2500“

Spynos šerdis „2500“ su seifiniais raktais. Pakeičiant šerdį, pasikeičia spynos raktų kombinacija. Tai labai patogu, pvz. pametus raktus, nereikia ardyti durų ir keisti visos spynos. Spynos šerdis yra užplombuota gamykliniame įpakavime ir komplektuojama su 5 raktais +1 „meistro raktas“.

Spynos cilindras, sirdele

CILINDRAS „ASSA 1301“

Cilindras „ASSA 1301“ tinka biurų pastatams, privatiems, daugiabučiams namams ir kitoms vietoms. Išskirtinis aukštos kokybės „ASSA“ cilindro mechanizmas su 6 kaiščiais. Cilindro detalės pagamintos ypatingai tiksliai, dėl ko praktiškai neįmanoma atidaryti cilindrą, panaudojant visus šiandien žinomus visrakčius. Grūdintas plienas apsaugo nuo pragręžimo.

Spynos cilindras, sirdele

CILINDRAS „SPS OVAL“ DVIPUSIS

Dvipusiai cilindrai „SPS“, skandinaviško standarto, tinka tokiom spynom kaip „ASSA“, „EVVO“ it t.t. Koplekte yra cilindras su 5 raktais, išorinis ir vidinis žiedai 6 mm. varžtai
Blizgus chromas OC

Susijusios kategorijos

Button Text