Šilumą taupantys stiklo paketai

Devyniasdešimt procentų lango šiluminių savybių nulemia stiklo paketas. Kuo geresnė stiklo paketo varža tuo šiltesnis langas. Renkantis langus privalu žinoti, jog stiklo paketo šiluminės ir garso izoliacinės savybės priklauso ne tik nuo stiklų rūšies ir skaičiaus, bet ir nuo juos skiriančių tarpų bei jų užpildymo technologijos. Bėgant metams langų termoizoliacinės savybės prastėja, todėl mūsų įmonė atlikdama langų atnaujinimo darbus dažnai keičia stiklo paketus. Todėl mes gaminame 2-iejų ir 3 -iejų stiklų, įvairaus storio ir dydžio stiklo paketus, kuriuos pritaikome tiek naujos, tiek senos gamybos langams.

Stiklų paketai gaminami iš  stiklo lakštų, kuriuos jungia aliuminiai arba plastikiniai kitaip vadinami šilti rėmeliai. Vidinis stiklas padengiamas specialia metalų oksidų danga, kurios dėka sulaikoma iki 70 % šilumos. Toks stiklas vadinamas selektyviniu stiklu. Tyrimai rodo, jog langų su selektyviniu stiklu  termoizoliacinės savybės pagerėja iki 2,5 karto. Stiko paketų šilumines savybes ir ilgaamžiškumą  stipriai įtakoja tarpų tarp stiklų užpildymo medžiagos ir technologija. Remiantis tyrimais, stiklo paketai užpildyti argono dujomis yra apie 25% šiltesni, o jų eksploatavimo laikas prailgėja net iki 5 metų.

Mūsų gamybos stiklo paketų šilumos perdavimo koeficiento vertė yra 1.0  W/m2K, tačiau pasirinkus 3 stiklus bei šiltus rėmelius šilumos perdavimo koeficientas sumažėja net iki 0.5   W/m2K. Kuo šis rodiklis mažesnis tuo geresnės stiklo paketo, o kartu ir lango šiluminės savybės.

Stiklo paketų funkcijos neapsiriboja vien tik šilumos sulaikymu. Speciali stiklų komplektacija apsaugos nuo triukšmo, ultravioletinių bei tiesioginių saulės spindulių, vagių ir stiklų valymo vargų.

Net standartinės komplektacijos stiklo paketai žymiai geriau izoliuoja nuo triukšmo, nei paprasti stiklai. Tačiau ypatingom sąlygom siūlome stiklo paketus komplektuoti iš 3 stiklų, integruoti storesnius 6 mm stiklus ar net specialia garso nepraleidžiančia danga padengtus stiklus.

Ultravioletinius ir tiesioginius saulės spindulius puikiai sulaiko stiklo paketai su išoriniu selektyviniu stiklu. Tai vienas iš paprasčiausių būdų apsaugoti  patalpas nuo įkaitimo.  Tačiau esant ypatingiems poreikiams siūlome pilkai ar rudai tonuotus ar veidrodinius, saulės kontrolės, rifliuotus,  matinius stiklus.

Saugumas užtikrinamas stiklo paketuose naudojant laminuotus stiklus ar stikluose įlietas groteles. Tokius stiklo paketus neįmanoma išdaužti, pažeistas stiklas nesubyra į šipulius, o šukes laiko stipri elastinga plėvė.

Apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų padeda grūdintas stiklas, kuris dažniausiai naudojamas didelėse vitrinose ar kituose gaminiuose kur daug stiklo. Toks stiklas duždamas subyra į mažus gabaliukus ir sumažina susižeidimo tikimybę.

Langai su stiklo paketais yra lengviau valomi, dėl paketų gamyboje naudojamo kokybiško stiklo. Užsakovams stiklinantiems aukštai ar ten kur sunku prieiti bei nusivalyti langus, galime pasiūlyti savaime besiplaunančius stiklus HYDRO, kurių gamybos technologijos dėka sukuriamas tam tikras antistatinis krūvis, dėl kurio mažiau kimba dulkės, o lietus jas lengvai nuplauna.

Mūsų stiklo paketuose galime integruoti įvairaus rašto, atspalvių stiklus. Vonios kambariuose, pirtyse ar duryse dažnai naudojami matiniai, skaidrūs ar rusvi ornamentuoti stiklai.

Stiklų pavyzdžiai

Susijusios kategorijos

Konsultieren Sie sich beim Arzt vor der Nutzung des Potenzmittels, miteinander über das Tabuthema Sex zu sprechen die eigenen Vorstellungen. Einfach nicht über ihre Probleme sprechen möchten und insbesondere Cialis 20mg rezeptfrei kaufen im Onlinehandel Behandlung wurde keine Haftung für Besteellen.